Zemin Kaplama

HİZMETLERİMİZ

Epoksi Emprenye :
Şeffaf yada renkli,mat yada parlak seçeneği ile;tozlanma istenmeyen yerlerde,kapalı ve hafif trafiğe maruz yerlerde,depo ve otoparklarda, aşınma dayanımına katkı istenen yerlerde,temizliği hızlandırmak ve kolaylaştırmak için kullanılır.eksiz,kimyasal ve mekanik dayanımı hafif özellikte ekonomik bir epoksi zemin kaplama malzemesidir.

Epoksi Self Levelling :
Yüzey görüntüsü çok düzgün,çok dayanıklı,estetik ve dekoratif özelliği en yüksek olan epoksi çeşididir.kimyasallara dayanıklı,renk çeşidi bol,temizliği çok kolay,hijyenik,antistatik epoksi zemin kaplaması.özellikle temizlik maliyetlerinin yüksek olduğu yerlerde tercih edilir.yüksek performanslıdır.

Epoksi Multilayer :
Zeminin ağır yük etkisinde kaldığı,yerine göre kaymazlık ve yüksek dayanım istenen yerlerde rahatlıkla kullanılan bir epoksidir. Epoksi Multi – Layer kaplama temizlenmesi kolay ve toz tutmayan bir zemin kaplamasıdır. Genel ağır trafiğe maruz kalan alanlarda tercih edilen bir zemin kaplama malzemesidir. Kolay temizlenir orta oranda mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı vardır.

Epoksi Mortar :
Mekanik etkilere en dayaklı epoksi çeşididir.ağır sanayi tesisleri ve benzer tesislerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Epoksi Mortar kaplama temizlenmesi kolay ve toz tutmayan bir zemin kaplamasıdır. Kolay temizlenir yüksek oranda mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı vardır.

Hizmetlerimiz

Neden Epoksi Kaplama?

- Epoksi hijyeniktir.
- Epoksi toz tutmaz.
- Epoksi antistatiktir.
- Epoksi dekoratiftir.
- Epoksi ortamı farklı kılar.
- Epoksi kimyasallara dayanıklıdır.
- Epoksi mukavemeti çok yüksektir.
- Epoksi kolayca temizlenebilir.
- Epoksi nemli betona uygulanabilir.
- Epoksi elektriksel yalıtkandır.
- Epoksi ekonomiktir.
- Epoksi kaymaz.
- Epoksi yekpare olarak uygulanır.
- Epoksi sıvı geçirmez.
- Epoksi uzun ömürlüdür.
- Epoksi kolay uygulanabilir.
- Epoksi tamiri kısa ve kolaydır.
- Epoksi kaplamada geniş renk seçeneği mevcuttur